Wednesday, 24 April 2019 19:31

Rosulescu Mariana

Rosulescu Mariana, Scoala Gimnaziala Cotofenii din Fata

Wednesday, 10 April 2019 18:51

Scoli Participante

JUDET SCOALA ORAS
MURES Liceul Tehnologic Tarnaveni Tarnaveni
IASI Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga Com. Cepelnita, sat Buhalnita
Brasov Scoala Gimnaziala Vama Buzaului Vama Buzaului
Salaj Liceul cu program Sportiv Avram Iancu Zalau
Brasov Colegiul Tara Barsei Prejmer
Valcea  Liceul Tehnologic General Magheru Ramnicu Valcea
Maramures Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Baia Mare
Ploiesti Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga Prahova
Dolj Scoala Gimnaziala Cotofenii din Fata Cotofenii din Fata
Covasna Liceul de Arte Plugos Sandor Sf Gheorghe
Mures Scoala Gimnaziala Ibanesti com Ibanesti
Suceava Centrul Scolar de Educatie Incluziva Sf Andrei Gura Humorului
Dolj Colegiul National Stefan Velovan  Craiova
Vrancea Scoala Gimnaziala Gheorghe Gheorghiu  Gologanu
Arges Scoala Gimnaziala Alexandru Davila Pitesti
Mures Scaoala Gimnaziala Dosa Daniel Valea Izvoarelor
Bucuresti Scoala Gimnaziala Mircea Strambineanu Bucuresti/sector 5
Suceava Scoala Primara Bradatel Bradatel
Cluj Scaoala Gimnaziala Emil Isac Cluj Napoca
Hunedoara Scoala Gimnaziala Gurasada Gurasada
Maramures Scoala Gimnaziala Laurentiu Ulici Rona de Jos
Teleorman Scoala Gimnaziala Dan Berindei Rosiorii de Vede
Arges Liceul Tehnologic nr 1 Maracineni
Brasov Colegiul National Doamna Stanca Fagaras
Dolj Liceul Tehnologic Alexandru Macedonski Melinesti
Vrancea  Scoala Gimnaziala Obrejita Obrejita
Teleorman Scoala Gimnaziala Nr.1 Dobrotesti Dobrotesti 
Teleorman Scoala Gimnaziala "Frasinet" Frasinet 
Teleorman Scoala Gimnaziala "Draganesti De Vede" Draganesti De Vede
Teleorman Scoala Gimnaziala "Vitanesti" Vitanesti 
Teleorman Scoala Gimnaziala "Badauta" Zambreasca 
Teleorman Scoala Gimnaziala "Mavrodin" Mavrodin 
Teleorman Scoala Gimnaziala "Smardioasa" Smardioasa 
Teleorman Scoala Gimnaziala "Marin Preda" Silistea Gumesti
Teleorman Scoala Gimnaziala Nr. 2 Turnu Magurele
Teleorman Scoala Gimnaziala "Seaca" Com. Seaca
Teleorman Scoala Gimnaziala "Dan Berindei" Rosiori De Vede
Teleorman Scoala Gimnaziala "Tatarastii De Jos" Tatarastii De Jos
Teleorman Scoala Gimnaziala "Sfintii Voievozi" Com. Bragadiru
Teleorman Scoala Gimnaziala "Zaharia Stancu" Rosiorii De Vede
Teleorman Scoala Gimnaziala "Segarcea Vale" Com. Segarcea Vale
Teleorman Scoala Gimnaziala "Nenciulesti" Nenciulesti
Teleorman Colegiul National "Anastasescu" Rosiori De Vede
Teleorman Liceul Tehnologic "Sf. Haralambie" Turnu Magurele
Teleorman Liceul Teoretic "Videle" Videle
Teleorman Liceul Tehnologic "Magura" Magura
Teleorman Liceul Tehnologic "Andrei Saguna" Botoroaga 
Teleorman Liceul Teoretic "Marin Preda" Turnu Magurele
Teleorman Scoala Gimnaziala Nr. 1 "Islaz" Islaz 
Teleorman  Primaria Comuna Crangu Crangu 
Teleorman Colegiul Tehnic "G-ral David Praporgescu" Turnu Magurele
Mures Scoala Gimnaziala "Dosa Daniel" Valea Izvoarelor
 Mures  Scoala Gimnaziala "S. Illyes Lajos" Sovata
Mures Scoala Gimnaziala "Batos" Batos
Mures  Scoala Gimnaziala "Ibanesti" Ibanesti
 Mures Scoala Gimnaziala "Bagaciu" Bagaciu
Maramures Scoala Gimnaziala "Bogdan Voda"  Bogdan Voda
Maramures Scoala Gimnaziala "Dragos Voda Moisei" Moisei
Maramures Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lupan" Comuna Grosi
Maramures coala Gimnaziala "Copalnic-Manastur" Manastur 
Maramures Scoala Gimnaziala "Mihail Sadoveanu" Baia Mare 
Maramures  Scoala Gimnaziala "Chelinta" Ulmeni
Maramures Scoala Gimnaziala "Botiza" Com. Botiza 
Maramures  Scoala Gimnaziala "Laurentiu Ulici"  Rona De Jos 
Maramures
Scoala Gimnaziala "Budesti"
Budesti
Maramures  Liceul Tehnologic "Grigore Moisil"  Targu Lapus 
Maramures Liceul Tehnologic "Alexiu Berinde" Seini 
Maramures  Liceul Tehnologic "Ruscova"  Ruscova
iasi  Scoala Gimnaziala "Oteleni" Oteleni
Iasi Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga Buhalnita" Comuna Ceplenita Sat Buhalnita
Iasi Scoala Gimnaziala "Garabet Ibraileanu" Tg. Frumos
 Iasi  Scoala Gimnaziala "Cezar Petrescu" Sat Hodora 
Iasi Scoala Gimnaziala "Tutora"  Com. Tutora
Iasi  Scoala Gimnaziala "Deleni" Sat Deleni
Iasi
Liceul Tehnologic "Mihai Busuioc"
Pascani
Iasi   
Liceul Tehnologic "Vladeni" 
Loc. Vladeni
Covasna Scoala Gimnaziala "Mihail Sadoveanu" Intorsura Buzaului
Covasna Scoala Gimnaziala "Kriza Janos"  Hita Mare 
Covasna  Liceul De Arte "Plugor Sandor" Sf. Gheorghe
Covasna Liceul "Korosi Csoma Sandor"  Covasna
Arges Scoala Gimnaziala "Matei Basarab" pitesti
Arges Scoala gimnaziala "Marin Preda" pitesti
Arges Scoala Gimnaziala "Vintila Bratianu"Structura Scoala gimnaziala Numarul 1 Stefanesti
Arges Scoala Gimnaziala Nr.1 Valea Mare-Pravat Valea Mare Pravat
Arges Centrul Scolar De Educatie Incluziva "Sfanta Marina" Curtea de Arges
Arges Scoala Gimnaziala "Oprea Iorgulescu" Campulung
Arges Scoala Gimnaziala "Theodor Aman" Campulung Muscel
Arges Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti
Arges Scoala Gimnaziala "Carol I" Curtea de Arges Arges
Arges Scoala Gimnaziala "Bagana" Bagana
Arges Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" Stefanesti
Arges Scoala Gimnaziala "Virgil Calotescu" Bascov
Arges Scoala Gimnaziala "Sf. Iacob" Campulung Muscel
Arges Scoala Gimnaziala "Sanda Movila" Albota
Arges Liceul Tehnologic Nr.1 Maracineni Maracineni
Harghita Tehnologic "Corunt" Corunt
Prahova Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Ploiesti
Dolj Scoala Gimnaziala "Sf. Georghe" Craiova
Dolj Scoala Gimnaziala "Alecsandru Nicolaid" Comuna Mischii
Dolj Scoala Gimnaziala "Silistea Crucii" Com. Silistea Crucii
Dolj Scoala Gimnaziala "Ghercesti" Ghercesti
Dolj Scoala Gimnaziala "Bucovat" Bucovat
Dolj Scoala Gimnaziala "Ion Gheorghe Plesa" Almaj
Dolj Scoala Gimnaziala "Ioan Grecescu" Bradesti
Dolj Scoala Gimnaziala "Sf. Dumitru" Craiova 
Dolj Scoala Gimnaziala "Varvorul De Jos" Varvorul De Jos
Dolj Scoala Gimnaziala "Opsichie Cazacu" Seaca De Padure
Dolj Scoala Gimnaziala "Cotofenii Din Fata" Cotofenii Din Fata
Dolj Scoala Gimnaziala "Mihai Viteazu" Craiova
Dolj Liceul Tehnologic "Alexandru Macedonski" Com. Melinesti
Dolj Colegiul National "Elena Cuza" Craiova 
Dolj Liceul Tehnologic "Inginer Ionete Aulerian" Malu Mare
Dolj Colegiul "Stefan Odobleja" Craiova
Dolj Colegiul Tehnic "C. D. Nenitescu" Craiova
Dolj Liceul Tehnologic "Transporturi Cai Ferate" Craiova
Dolj Colegiul National "Stefan Verovan" Craiova
Arad Liceul Tehnologic "Vasile Juncu" Minis 
Botosani   Scoala Gimnaziala Nr.1 "Varful Campului" Botosani 
Botosani  Liceul Cu Program Sportiv Botosani Botosani 
Botosani  Colegiul National "Grigore Ghica" Dorohoi 
Neamt Scoala Gimnaziala "Ioan Luca" Farcasa
Neamt Scoala Gimnaziala Nr.1 "Bicaz" Bicaz
Neamt Scoala Gimnaziala "Vasile Mitru" Com. Tasca
Neamt Liceul Tehnologic "Damuc" Damuc
Hunedoara  Scoala Gimnaziala "Zam" Zam
Hunedoara  Scoala Gimnaziala "Gurasada" Gurasada 
Valcea   Scoala Gimnaziala "Costea Marinoiu" Ocnele Mari
Valcea  Scoala Gimnaziala "Anton Pann" Ramnicul Valcea
Valcea  Liceul Tehnologic "General Magheru" Ramnicul Valcea
Valcea  Liceul "George Tarnea" Babeni 
Valcea  Colegiul De Silvicultura Si Protectia Mediului Ramnicul Valcea
Sibiu Scoala Gimnaziala "Loamnes" Sat Loamnes
Sibiu Liceul Tehnologic "Ioan Lupas" Saliste 
Ilfov  Scoala Gimnaziala Nr.1 Voluntari
Giurgiu  Scoala Gimnaziala "Acad-Marin Voiculescu" Giurgiu 
Suceava  Scoala Primara "Bradatel" Bratatel 
Suceava  Scoala Gimnaziala "Cristopher Simionescu" Salcea 
Suceava  Colegiul "Sf. Andrei" Gura Humorului
Brasov  Liceul Tehnologic "Doctor Ioan Senchea" Fagaras 
Brasov Scoala Gimnaziala "Prof. Dr. Ioan Cerghit" Comuna Harseni
Brasov Liceul Vocațional de Arte Plastice ”Hans-Mattis Teutsch” Brasov
Brasov Scoala Gimnaziala Nr. 14 Brasov
Brasov Școala Gimnazială Nr. 12 Brasov
Brasov Liceul " Andrei Mureşanu" Brasov
Brasov Sc. Gimnazială nr. 5 Brasov
Brasov Scoala Gimnaziala nr. 15 Brasov
Brasov Lic. "Grigore Antipa" Brasov
Brasov Liceul Teoretic Zajzoni Rab Istvan Sacele
Brasov Scoala  Gimnaziala  Augustin  Comuna Augustin
Brasov Scoala gimnaziala nr 13 Brasov
Brasov Școala Gimnazială 'Bethlen Samuel' comuna Racos
Brasov Școala Gimnazială "Aron Pumnul" comuna Cuciulata
Brasov Liceul Vocational de Muzica"Tudor Ciortea Brasov
Botosani   Liceul cu Program Sportiv Botosani Botosani 
Friday, 26 October 2018 15:47

Neagu Silviu

Friday, 26 October 2018 15:47

Arineanu Riana

Friday, 26 October 2018 15:44

Despu Matei

Friday, 26 October 2018 15:43

Mocanu Mihnea

Friday, 26 October 2018 15:42

Pantilimon Miruna

Friday, 26 October 2018 15:40

Istrate Fabian Ioan

”Sărbătoarea Halloween ar trebui să fie o singură dată pe an, nu în fiecare zi. Haideți să nu mai îngrozim mediul înconjurător”

Friday, 26 October 2018 15:39

Bularca Alina Ionela

”Dacă eu pot să protejez mediul înconjurător, puteți și voi”

Friday, 26 October 2018 15:38

Gurcă Adina Patricia

”Tutunul dăunează grav sănatații planetei. Haideți să o protejăm”

Page 1 of 9